Serkan G.

Serkan G. (110 Puan)

Avcılar İstanbul

Serkan G.

Serkan G.
İktisat-Ekonomi öğretmeni

Avcılar İstanbulVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
İktisat
Tüm Seviyeler
₺ 75


Özgeçmişi:
Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi anabilim dalı yüksek lisans mezunuyum. 8 yıldır dershanelerde açıköğretim ve KPSS öğrencilerine İktisat alan dersleri veriyorum.


Tecrübeleri:
* Karacan Dershanesi- İktisat Öğretmenliği
* Yediiklim Dershanesi- İktisat Öğretmenliği
* Boğaziçi Eğitim Kurumları- İktisat Öğretmenliği


DEĞERLENDİRMELER

Muhammed Y. 6 ay önce

Serkan hocam ile çok kısa sürede çok uzun bir yol katettik ve sonunda başarılı olduk. Bana çok yardımcı oldu Özel ders veren hocalar arasında Alanındaki en iyi hocalardan bir tanesi.

mertcan D. 6 ay önce

Muhteşem bir insan,muhteşem bir eğitmen, hem konuyu anlatışı hemde soruları çözme yöntemi pratik ve akılda kalıcı. ben çok memnun kaldım. serkan hoca iktisat alanında bir numara, gönül rahatlığıyla tercih edebilrsiniz.

Serdar A. 3 ay önce

İktisat alanında ders alabileceğiniz en donanımlı eğitmen, okuldan kalan eksiklerimi tamamlamada bana çok yardımcı oldu, ayrıca öğrenci ve eğitim ilişkilerinde de çok iyi. iktisat alanında ders almak isteyen herkese öneririm.

Fatma T. 2 ay önce

İktısat alanında destek alabileceğiniz muhteşem bir hoca alanında en iyisi diyebilirim tecrübeli donanımlı ayrıca çokta kibar ve anlayışlı bana Matematiksel Iktisat dersinde desteği oldu kesinlikle Serkan Hoca 'yi tanımalısınız.Öğrenci ilişkileri çok düzgün gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara