Buket K.

Buket K. (0 Puan)

Seyhan Adana

Buket K.

Buket K.
Matematik Öğretmeni

Seyhan AdanaVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Matematik
Tüm Seviyeler
₺ 60


Özgeçmişi:
Uzun süreden beri kesintisiz olarak özel dersler ile öğrencilerimi matematik alanında hedeflerine ulaştırıyorum.
Daha öncesinde TYT, AYT, LGS, DGS, ALES, KPSS sınavlarına hazırladığım birçok öğrencim oldu. Ayrıca geçmişte birkaç tane kurumsal dershanede öğretmenlik yaptım...
Şuan yalnızca özel dersler veriyorum çünkü özel ders öğrencilerimi daha fazla takip edebilip daha hızlı sonuca ulaştırabilmek adına.
Genel olarak ders işleyiş tarzımdan bahsedeyim. Öncelikle öğrencimin seviyesini tespit edip ona göre öğrenciyle karşılıklı konuşarak haftalık ders programı oluşturuyoruz.
Sonrasında öğrenciyle derse başlayıp hangi öğrenme metodunun öğrenci için ideal olduğunu tespit edip o teknik ile ilerliyoruz.
Güncel olarak öğrenme psikolojisindeki gelişmeleri takip ediyorum.
Dersin ilk yirmi dakikası verdiğim ödevleri kontrol, yapamadığı soruları çözmek ve geçen derste işlediğimiz konuyu tekrar ile giriş yapıyoruz. Sonrasında gerek kendi notlarım gerek öğrenciye tavsiye ettiğim kaynak ile detaylı ancak mantıksal çerçeveyi oturtarak konu anlatımı yapıyorum.Seviyeniz veya yaşınız ne olursa olsun kafanızda bir hedefiniz varsa ve hedefinizin gerekliliklerini yerine getirmeye hazırsanız doğru yerdesiniz.
Sormak istediğiniz herhangi bir konu olursa aramaktan ya da mesaj atmaktan çekinmeyiniz lütfen.


Tecrübeleri:
Boğaziçi Pi Dershaneleri
Kampüs Koloji


DEĞERLENDİRMELER

Hidayet K. 1 yıl önce

.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara