Selma B.

Selma B. (0 Puan)

Ümraniye İstanbul

Selma B.

Selma B.
Yabancı dil ve müzik öğretmeni

Ümraniye İstanbulVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
İngilizce
Tüm Seviyeler
₺ 100
Keman
Tüm Seviyeler
₺ 100
Solfej
Tüm Seviyeler
₺ 100
Almanca
Ortaöğretim
₺ 100
Piyano
Ortaöğretim
₺ 100


Özgeçmişi:
Müzik dalında aldığı konservatuar eğitimini , 7 yılı aşkın özel ders hizmeti tecrübesi ile birleştirerek , hem genel, hem profesyonel eğitim talep eden müzik tutkunlarını yetiştirme gayretindedir. Ayrıca 15 yıldan fazla bir süredir İngilizce ve Almanca dillerinde de özel ders vermeye devam etmektedir. İngilizce dersleri ; genel İngilizce ve Tıbbi İngilizce olarak iki ayrı dalda verilmektedir. Yabancı dil dersleri , ister etüd merkezimizde , yüz yüze; ister internetten on-line olarak gerçekleştirilmektedir
Ders alanları : Keman, piyano, solfej ,genel ingilizce , tıbbi ingilizce , almanca .
Yer : İstanbul , Ümraniye , Aşağı Dudullu ve Çekmeköy, Taşdelen ile internettamı


Tecrübeleri:
Yabancı dil özel ders hizmetinde 15 yılı aşkın bir süredir ders vermeye devam etmektedir. Yabancı dil derslerimiz video/film izleme , okuma , yazma , konuşma egzersizleriyle desteklenmektedir . Özellikle İngilizce dersleri ; hem genel İngilizce olarak ( her seviyede) , hem de tıbbi ingilizce olarak ayrı ayrı ders hizmeti olarak sunulmaktadır .

Müzik derslerinde ise Piyano ve Keman dersleri nota bilgisi ile birlikte verilmektedir.
7 yaş öncesi ve engellilere özel tekniklerle çalışmalar sunulmaktadır . Arzu edilirse konservatuar sınavına hazırlık dersleri de , müzik dalında özel ders hizmetimizde bulunmaktadır. Müzik dalında özel ders hizmetinde de 7 yılı aşkın bir süredir hizmetlerine devam etmektedir .


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara