Gürcan G.

Gürcan G. (0 Puan)

Beşiktaş İstanbul

Gürcan G.

Gürcan G.
Bilgisayar Öğretmeni

Beşiktaş İstanbulVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Programlama (Genel)
Tüm Seviyeler
₺ 100
Web Tasarımı
Tüm Seviyeler
₺ 100
Öğrenci Koçu
Tüm Seviyeler
₺ 100
SEO
Tüm Seviyeler
₺ 150
Matematik
Tüm Seviyeler
₺ 100


Özgeçmişi:
gömülü yazılım, C ve C++ alanlarında uzmanım. Gömülü sistemler üzerine teknoloji ve savunma sanayi şirketlerinde 4 yıldır çalışmaktayım. Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik mezunuyum ve ODTÜ’de bilgisayar mühendisliği üzerine yüksek lisans yapıyorum. Yazılım alanında kendimi geliştirmiş ve sektör deneyimine de sahip biri olarak, uzun süredir eğitim de vermekteyim.

Yazılım eğitimlerimden memnun kalan öğrencilerimin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz konular hakkında ise bana ulaşabilirsiniz…


Tecrübeleri:
Günümüzde, bilişim sistemlerinin etkisi artmasıyla, bir dil bir insan atasözü artık bir programlama dili bir insana dönüşmüş durumda. Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru programlama dili ile hayatınızdaki fırsatları yakalamaya hazır mısınız?

Programlamaya ve algoritma geliştirmeye temel olarak C, C++, C# veya Java ile başlangıç yapmak idealdir.
Yeni başlayanlar için, hızlı ve etkili öğrenmeyi sağlayacak konu anlatımı, pratik örnekler ve soru setleri ile memnun kalacağınız bir yazılım eğitim programına sahibim.

Bu eğitim kimler için?
Yazılım dili öğrenmek, sizi birçok farklı sektörde bir iş sahibi yapabilme olanağının yanı sıra, bağımsız olarak bilgisayar programı ya da uygulama geliştirme gibi, size bir özgürlük alanı da sunar. Yazılım dalında çalışmak isteyen, programlama dillerini keşfetmek ve etkili kullanmak isteyen kişiler için eğitim veriyorum.

Elektronik çiplerin nasıl çalıştığını öğrenmek isteyen, mikrodenetleyici programlamayı keşfetmek isteyenler, Arduino dünyasına adım atmak isteyenler, bu eğitim sizin için.

İlköğretim ve lise düzeyinde bilgisayar eğitiminden itibaren, üniversite düzeyinde takviye bilgisayar derslerine kadar eğitim programları sunuyorum.

Bilgisayar programlamada son yıllarda revaçta olan Arduino alanında, C, C++, işletim sistemleri, ASSEMBLY, temel bilgisayar bilgisi, uygulama geliştirme ve yazılım mühendisliği alanında eğitim veriyorum. Bu alanların tümünde, 4 yıllık bir deneyimim var.

Bu eğitim size ne sağlayacak?
Yazılım alanında proje geliştirmek ya da bir işe girmek istiyorsanız, verdiğim eğitim ile birlikte ciddi bir tecrübe elde edeceksiniz. Birebir sunduğum yazılım dilleri eğitiminde amacım, yazılım dünyasında karşılaşabileceğiniz tüm durumlara karşı sizi hazırlamak.

Aldığınız eğitimle, projelere hazır olacak, bir işe girmeyi düşünüyorsanız, mülakat sürecine hazır olacaksınız. Bilgisayar programlama alanında eğitim deneyimim ile, amacım sizin için en iyisini sunmak.

Geleceği değiştirmek, geleceğin dili ‘yazılımı’ öğrenmek istiyorsanız, bilgisayar programlamanın en temel dili olan C ve C++ ile size bu temeli kazandırabilirim. Hiçbir yaş, yazılım için geç sayılmaz. Eğitiminiz için bir adım atarak kendinizi geliştirebilirsiniz.


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara