Şeref U.

Şeref U. (0 Puan)

Gaziosmanpaşa İstanbul

Şeref U.

Şeref U.
Üniversite Öğrencisi

Gaziosmanpaşa İstanbulVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Matematik
Ortaöğretim
₺ 200


Özgeçmişi:
Efendim merhabalar, öncelikle ilanıma gelip okuduğunuz için teşekkür ederim.
Öncelikle matematik kolay bir ders derler. Asla öyle bir şey yok matematik zor bir derstir öğretilmesi de öğrenilmesi de zordur ama bunu en iyi yolu öğrenciyi tanıyıp anladığı dilden aktarmaktır. Konunun mantığını detayını en temelten tane tane işleyerek aşılamaktan geçiyor. Günümüzdeki LGS veya YKS sınavları artık konuyu bildiğine bakmaksızın kompleks soruları en kısa sürede çözmeye odaklanmış durumda. Bu konuya hakim olarak bu gözden bakıp bu şekilde ilerleme yapıyorum.
ÇALIŞMA SİSTEMİ:
⦁ İlk önce konuları ve konuların mantığını aşılamak için dersi sevdirmek gerekiyor. Dersi sevdirmek de öğrencimizin anladığı şekilde kolay anlatarak, mantığını vererekek ilerlemekten geliyor. Zaten konuları anlayıp çözebilmeye başladıktan sonra dersi sevmeye de başlayacaktır.
⦁ Başarı garantisi veriyorum. Peki öğrenciyi görmeden böyle bir şey nasıl söyleyebilirim? Şöyle ki öğrencimizle 2 ders işledikten sonra yan yana zaman geçirdikten sonra öğrencimizin potansiyelini ve algısını anlarım. Eğer bir gelişme kaydetemeyeceğimizi sezdiğimde derse devam etmiyorum. Bundan dolayı böyle bir şeyin garantisini veririm.
⦁ Tek kırmızı çizgim ödev konusudur. Bu konuda biraz kuralcıyım her konuda esneklik sağlayabilirim ama konun anlatımından sonra verdiğim ödevlerin yapılması kırmızı çizgimdir. Zaten öğrencimizin elinden gelenin fazlasını istemem. Yapabileceği bir ödevle ilerlerim.
⦁ Genellikle öğrenim açısından yüz yüze anlatmayı tercih ediyorum. Online derslerde verim %70 azalıyor. Dikkatini bizlere vermiyor ama özel durumlarda online şekilde de verebilirim (Tercih etmiyorum.).
⦁ Çalışma sisteminin detaylarını telefon ile görüşerek anlatabilirim.


Tecrübeleri:
Efendim ben Yıldız Teknik Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve lise yıllarımdan beri diğer derslere göre matematiğim oldukça iyiydi YKS sınavında TYT ve AYT oturumunda 38'e 40 netler çıkarttım. Özellikle yeni nesil sorulara hakimim. Çünkü pandemi döneminde okullar kapandığı için kardeşim ile ilgilendim ve LGS sınavında 20'net çıkartmasına yardımcı oldum. Geçtiğimiz 2022 döneminde de birçok öğrencim oldu fotoğraflarda mevcut. Dilerseniz istediğiniz kadar referans çıkartabilirim. Ders işlerken de rehberlik yaparken de asla bir öğretmen gibi değil de bir arkadaşı gibi davranırım. Bu yol daha etkili.
NOT: Matematiğin her tonuna hakimim. LGS, YKS, ALES, KPSS, Kalkülüs, Lineer, Soyut Math. (Tüm üniversite matematiği). Ama önceliğim LGS ve YKS'dir. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara