Doğukan V.

Doğukan V. (0 Puan)

Kadıköy İstanbul

Doğukan V.

Doğukan V.
Gitar Eğitmeni

Kadıköy İstanbulVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Gitar
Tüm Seviyeler
₺ 650


Özgeçmişi:
Benimle direk olarak dogukanvolkan.com sayfamdan ulaşabilirsiniz. Günceldir 1.06.2024
Merhaba..

Günümüz şartlarında yoğun tempoda çalışsak bile, hobilerimize veya eğitim sürecimize devam etmek mümkün.

Merhaba ben Doğukan Volkan..

Günümüz şartlarında yoğun tempoda çalışsak bile, hobilerimize veya eğitim sürecimize devam etmek mümkün.

2007 yılından bu yana, yüz yüze derslerimin yanı sıra (yüz yüze derslerimi kendi evimde İstanbul / Kadıköy yakasında veriyorum) dünyanın birçok farklı ülkesinde bulunan öğrencilerime de Zoom programı üzerinden online elektro gitar, akustik gitar ve klasik gitar dersleri vermekteyim. Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Dubai, İsrail, Katar, Kıbrıs, Almanya, İspanya ve Fransa gibi ülkelerdeki öğrencilerimle düzenli olarak dersler yapmaktayım.

Müzik hayatım boyunca pop, rock, funk, metal, blues gibi farklı müzik tarzlarında çalmış bir gitaristim. Bu deneyimim, öğrencilerime çeşitli müzik türleri üzerinden gitar öğretmek için bir fırsat sağlıyor.

Modern Müzik Akademisinden mezunum. İlk gitara 1997 yılında başladım ve o gün bugündür gitar çalıyorum ve ilk özel ders vermeye 2007-2008 yılları arası Yamaha Müzik Okulunda başladım. 2008-2009 yılları arasında Türkiye'nin önemli isimlerinden Serdar Öztop'un stüdyosunda ders verdim. 2010'dan bu yana tüm derslerimi kendi evimde veya online veriyorum. 2002 yılından beri profesyonel olarak da sahne alıyorum.

Ders Programım gitara sıfırdan başlamış hobi olarak çalmak isteyen yada iyi bir temel eğitimle kendini geliştirmek isteyenler için düzenlenmiştir. ( Pop, Funk, Blues, Rock, Metal ve türevleri)

Derslerin genel hali ;

* Parmak Açma Egzersizleri* Sağ ve Sol El Teknikleri (Alternate picking, Economy Picking, Legato, Bend, Vibrato, Tapping, Sweep Picking vs..)* Pena Teknikleri ve Tutuşu* Gamlar, Aralıklar ve Formülleri
* Armoni
* Nota Okuma ve Yazma
* Ritim Çalışmaları
* Tüm Akorlar ve Nasıl Oluştukları
* Modlar Nedir? Ne İşe Yarar? Modların Formülleri
* Triadlar
* CAGED Sistemi
* Solo Nasıl ve Neye Göre Atılır
* Akor Çevrimleri
* Chart Nasıl Yazılır
* Metronomla Nasıl Çalışılır ve Çalışma Teknikleri
* Efekt Pedalları Neler
* Ekipmanlar Hakkında Ön Bilgiler
ve daha bir çok konu..

Gitarım Yok Ne Alabilirim?

Gitar derslerime katılan öğrencilere, tarzlarına ve bütçelerine uygun gitar ve amfi seçenekleri sunmaktayım. Tanıdığım müzik mağazalarından sizin için indirim de alabilirim.

Ders işleyişi ve ödev sistemi nasıl oluyor?

Derslerimizde her hafta işlediğimiz konu ile alakalı ödevler veriyorum ve ödevleri jpeg, mp3, pdf formatında veya size özel olarak hazırlanmış videolarla gönderiyorum. Tüm teorik bilgileri de öğrencilere jpeg veya pdf formatında sunuyorum, böylece kalem kağıda not almak zorunda kalmıyorlar.
Ayrıca, öğrencilerim Whatsapp üzerinden istedikleri saatte bana ulaşarak kafalarına takılan herhangi bir soruyu sorabilirler. Böylece, derslerimizde öğrendikleri konular hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.
Verdiğim ödevler, öğrencilerin gitar çalmayı öğrenirken becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ödevler, parmak egzersizleri, akor çalma, ritim çalışmaları, solo çalışmaları, nota okuma ve yazma, armoni ve diğer teknik konuları içerir. Bu ödevler sayesinde öğrenciler, düzenli olarak pratik yaparak konuları tekrar eder ve geliştirirler.
Ben de öğrencilerimin ödevlerini kontrol ederek, ne kadar ilerlediklerini görüyor ve hangi konularda daha fazla çalışmaları gerektiğine dair geri bildirim sağlayabiliyorum.

Online Görüşme Talep Edebilir miyim?

Tabii ki! Derslerim hakkında görüntülü görüşmek isterseniz, birbirimizi tanıyıp neler yapabileceğimizi konuşabileceğimiz ve detaylı bilgi alabileceğiniz bir görüşme ayarlayabiliriz. Bu görüşme, ders gün ve saatimizi belirleyip derslerimize başlamadan önce yapacağımız önemli bir adımdır.
Görüşmeye katılanlar, görüşme sonunda ders almak zorunda değildir! Buradaki amaç, tanışmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır. İsteyen herkes bu görüşmeye katılabilir. Eğer siz de gitar çalmayı öğrenmek veya becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, görüntülü görüşme için benimle iletişime geçebilirsiniz.

* Derslerim boyunca, gitar çalmayı öğrenirken ihtiyaç duyacağınız kaynakları size sağlayacağım. Bu kaynaklar, hayat boyu kullanabileceğiniz notalar, tablar, programlar ve diğer materyalleri içerebilir. Amacım, öğrencilerimin gitar çalma becerilerini geliştirmeleri için gerekli olan tüm kaynaklara sahip olmalarını sağlamaktır.

Adım ve soyadımdan oluşan web sayfamı inceleyebilirsiniz.

Hafta da 1 Saat Ayda Toplam 4 Ders Bireysel Online ve Yüz Yüze Ders Ücretim : 2600TL (1 ders 650TL)

Derslerinizin ödev kontrolü ve konu yoğunluğundan daha verimli geçebilmesi için, ilerleyen haftalarda haftalık 2 saat almanızı öneririm. Bu şekilde, öğrendiğiniz bilgileri daha iyi pekiştirebilir ve gitar çalma becerilerinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.


Tecrübeleri:
SAHNE ALDIĞIM MEKANLAR
-Taksim Gitar Cafe
-Taksim Clinic Live Bar
-Taksim Oldschool
-Taksim Balans Brau
-Taksim Tramvay Beyoğlu
-Taksim Pulp
-Taksim Küçük Bronx
-Taksim Line
-Kadıköy Buddha
-Kadıköy Shaft
-Bahçeşehir Üniversitesi Şenlikleri
-Kocaeli Üniversitesi Şenlikleri
-Tekirdağ Shaya Beach
-Bodrum Helva Bar
-Bodrum Royal Arena Hotel - Muğla Genç İş Adamları Derneği 20.Yıl Kutlaması
-Balık Adamlar Spor Klübü
-Çeşitli organizasyonlar
-Reklam Müziği

REFERANSLAR
-Yamaha Müzik Okulunda Gitar ve Armoni Eğitmenliği yaptım (2007-2008)
-Öztop Müzikte Gitar ve Armoni Eğitmenliği yaptım (2008-2009)
-2010 yılı itibariyle dersleri kendi evimde veriyorum

ALDIĞIM EĞİTİMLER
-Modern Müzik Akademisi Sertifika Programı Elektro Gitar Bölümü (Rock,Funk,Jazz)
Burada da Serdar Öztop, Şevket Akıncı, Bora Uslusoy, Güç Gülle, Nezih Yeşilnil, Çağdaş Özmen ve Cem Konuk gibi Türkiye'nin önemli müzisyenlerinden armoni, kulak eğitimi, prodüksiyon, gitar dersi gibi (Jazz,Funk,Rock) alanlarda ders aldım.
-İstanbul Güzel Sanatlar Klasik gitar Bölümü
-Müjdat Gezen Sanat Merkezi Klasik Gitar Bölümü
-Özel gitar dersleri jazz, funk, rock armoni ve gitar teknikleri üzerine


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara