necla d.

necla d. (0 Puan)

Merkezefendi Denizli

necla d.

necla d.
UZMAN MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Merkezefendi DenizliVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Matematik
Ortaöğretim
₺ 200
Geometri
Ortaöğretim
₺ 250
Matematik
İlköğretim
₺ 200


Özgeçmişi:
ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERİSTESİ MAATEMATİK YÜKSEK LİSANS MEZUNUYUM 16 YILLIK ÖĞRETMENİM 3 YIL DERSANA 13 YIL MEB.


Tecrübeleri:
ÖĞRENCİLİĞİMDEN BERİ ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.
SAISIZ ÖĞRENCİ İLE SAYISIZ BAŞARILAR YAŞADIK. BUNLARA YENİLERİNİ EKLEYECEĞİZ
HANGİ ALANLARDA ÖZEL DERS VERİYORUM?

LGS -Tyt-Ayt ve Ara sınıflar(6-7-8-9-10-11)Dgs-Kpss-Ales-Yös

DERS İŞLEYİŞ BİÇİMİ

Genel olarak ders işleyiş tarzımdan bahsedeyim. Öncelikle 30 dakikalık deneme dersime öğrenci velisi ile birlikte gelir. Öğrencimin seviyesini tespit edip ona göre öğrenciyle karşılıklı konuşarak haftalık ders programı oluşturuyoruz.
Sonrasında öğrenciyle derse başlayıp hangi öğrenme metodunun öğrenci için ideal olduğunu tespit edip o teknik ile ilerliyoruz

Öğrencinin derse hazır gelmesini beklerim. Çünkü bende bir öğrenci gibi dersten önce konuya hazırlanır öğrenci için faydalı olabilecek anlatım metodunu ve örnek soruları hazırlarım. Derste hem zaman kaybı yaşamayız hem de daha verimli olmasını sağlarım.

Dersin ilk yirmi dakikası verdiğim ödevleri kontrol, yapamadığı soruları çözmek ve geçen derste işlediğimiz konuyu tekrar ile giriş yapıyoruz. Yapamadığı soruları öğrencimiz whatssapptan gönderirse çözümlerini videolu ve sesli olarakta atabilirim.(Dersin tamamı bize kalmış olur) Sonrasında gerek kendi notlarım gerek öğrenciye tavsiye ettiğim kaynak ile detaylı ancak mantıksal çerçeveyi oturtarak konu anlatımı yapıyorum.

YENİ NESİL SORULARIN İÇERİSİNDE BİR KAÇ MATEMATİK KONUSUNU KAPSAYACAK ŞEKLDE BİLGİLER OLDUĞU İÇİN ÖĞRENCİNİN HER KONUYU EN İNCE DETAYINA KADAR ANLADIĞINDAN EMİN OLMADAN DİĞERİNE GEÇMİYORUM.

Velimize 15 günlük periyotlar ile öğrencinin gelişimi ile ilgili bilgi veriyorum. Onların evde öğrenci ile ilgili yapabilecekleri hakkında konuşuyorum. Çünkü başarı için (3) sac ayağının tam olması gerektiğini düşünmekteyim

1-Öğrenci istekli olacak, verileni almak isteyecek.

2-Öğretmen donanımlı, bilgisini aktarabilir ve matematiği sevdirebilir olacak

3-Veli evde öğrenciyi hem destekleyecek hem kontrol ve takip edecek.

ÜCRETLENDİRME

Derslerimiz 50 dk ders 10 dk ara 50 dk ders seklinde olmaktadır.(Hiçbir ders yarım bırakılmaz derslerin 60-70 dk sürdüğüde olabiliyor)

Haftalık en az 2 saat ders vermektediyim. Çünkü matematikte bir konuyu anlatmak örnekler çözmek ve öğrencinin çözmesi, farklı soruları irdelemek için en az (2) saat gereklidir

(1) Öğrenci yüzyüze Öğretmenin evinde 200

(1) Öğrenci online 150

(2) Öğrenci yüzyüze Öğretmenin evinde 300


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara