Büşra V.

Büşra V. (0 Puan)

Osmangazi Bursa

Büşra V.

Büşra V.
Hukuk Mezunu

Osmangazi BursaVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
İngilizce
Tüm Seviyeler
₺ 200


Özgeçmişi:
Uzun zamandır Türk insanının İngilizce öğrenme korkusu konusunda düşünüyorum ve buna çözüm bulabilmek adına insanımıza Grammer kalıplarından ziyade hayatın içerisinde İngilizce konuşabileceği bir ortam yaratmayı tasarladım. Bu şekilde İngilizce korkusunu ortadan kaldırarak zorluk çeken kişilere speaking anlamında yardımcı olmak istiyorum.


Tecrübeleri:
Yaşayarak ve Deneyimleyerek İngilizce Öğren
İngilizce'yi akıcı bir şekilde konuşabiliyorum ve ülkemiz insanının speaking korkusunu yenmesi için günlük hayatını İngilizce konuşulan bir simülasyona çeviriyorum.
Alışveriş yaparken seninle İngilizce konuşacak birine mi ihtiyacın var yoksa spor salonunda,markette,otobüste,piknikte,mangalda....
Hayatının herhangi bir sürecinde seninle İngilizce konuşacak dil partnerin burada ve İngilizce'yi yaşayarak öğrenmeni sağlayacak. Ders saatlerimiz farklı ortamlarda belirlenecek ve1-1.30 saat aralığında olacaktır. Örneğin bir ders saatinde birlikte piknik yapacağız ve o ders saati içerisinde piknik,getirdiğimiz yiyecek içecekler hakkında İngilizce olarak konuşacağız.


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara