İBRAHİM S.

İBRAHİM S. (0 Puan)

Kuşadası Aydın

İBRAHİM S.

İBRAHİM S.
MALİ MÜŞAVİR

Kuşadası AydınVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Muhasebe
Tüm Seviyeler
₺ 25


Özgeçmişi:
Mali Müşavir,İç Denetçi,Bilirkişilik ve Türmob-KGK Bağımsız Denetçiler ve Mali Müşavirler Meslek Etiği Etik Eğitmenliği yapmaktayım.
Yaklaşık otuz üç yılda büyük emek,özveri,yüksek saygı ve sevgi ile elde ettiğim mesleki bilgi,birikim ve tecrübelerimi paylaşmayı çok isterim.
Saygılarımla;
İbrahim SERİN
Mali Müşavir
Türmob/ KGK Bağımsız Denetçiler ve Mali Müşavirler Etik Eğitmeni


Tecrübeleri:
Ders işleme yöntemim özetle şu şekilde olmaktadır.
Öncelikle öğrencimin seviye düzeyini birlikte tespit etmek ve buradan hareketle muhasebenin temel kavramlarından başlayarak tekdüzen hesap planını hesap hesap öğrenmek,mizan okumak,örneğin alış-satış faturaları vb.muhasebe işlemlerinin örnekler yapılarak öğrenilmesi,başta KDV,MUHTASAR,GEÇİCİ VERGİ,KURUMLAR BEYANNAMESİ gibi beyannamelerin düzenlenmesini öğrenmek,dönemsonu kayıtlarının yapılması gibi daha bir çok muhasebe konularını işleyerek öğrencinin muhasebe pratiğini en kısa zamanda kazanmasını hedeflemekteyim.
*Şirketlerde muhasebeci olarak çalışanlar,
*Güncel muhasebe konularında kendisini geliştirmek isteyenler,
*Kişisel olarak kendisini muhasebe mesleğinde geliştirmek isteyenler;
Yaklaşık otuz üç yıllık meslek hayatımda elde ettiğim tecrübelerimi sizinle en ince ayrıntısına kadar paylaşmak ve muhasebe konularını detaylı ve tüm yönleri ile anlatmak ve öğretmek.
"Prensip olarak soru çözümü isteyen öğrencilerin taleplerini değerlendirmeye almıyorum." Anlayışınız için teşekkür eder,başarılar dilerim.
Saygılarımla;


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara