İsa Eren A.

İsa Eren A. (0 Puan)

Yenimahalle Ankara

İsa Eren A.

İsa Eren A.
Peyzaj Mimarı / Sketcher

Yenimahalle AnkaraVerdiği Özel Dersler:

Ders AdıÜcretGünler
Autocad
Üniversite
₺ 120
Tasarım
Üniversite
₺ 200
Özel Eğitim
Üniversite
₺ 200


Özgeçmişi:
Mimarlık, peyzaj mimarlığı ve iç mimarlık öğrencileri ile akademik düzeyde öğrendikleri konuları piyasa ölçeğinde yeniden değerlendirme imkanı sunarak hem eğitim hayatında hemde eğitim sonrası mücadeleler için yardımcı olmaktayız.
Serbest el çizim tekniği ile rapido kullanımı, perspektif bakış bilgisi, daha efektif skeç çizme teknikleri, peyzaj öğelerinin kağıt üzerinde estetik ve teknik sunumu konularında tecrübelerimizi paylaşıyoruz.
Ayrıca AutoCAD be Trimble Sketch Up Programını mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı meslekleri için ve görselleştirme odaklı kısayollar ile en etkili şekilde kullanmak için gerekli tüyolar, kullanım mantığı, modelleme temelini oluşturan tüm unsurların birebir eğitimi ile misafirlerimle ofisimde buluşuyoruz.


Tecrübeleri:
İsa Eren AKBIYIK , Ankara, Evli, 1 çocuk sahibi.
Çukurova Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun oldu. Sırasıyla TE DESIGN, Çevre Peyzaj, VISTA Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Ofisi (Dr. Veli Turgay ATEŞ), Eko-Garden, GaleriKristal, ON Tasarım firmalarında peyzaj mimarı, tasarımcı, araştırmacı olarak çalıştı.
Sahip olduğu meslek heyecanını, Dr. Turgay ATEŞ hoca ile beraber çalışarak mesleki donanım ile birleştirdi. 2012 yılında Antalya’ya yerleşti. Kent parkları, çevre düzenlemeleri, site bahçeleri projelerinde Yıllarca “ağaç çizmeyi” çok seven İsa Eren, hayal gücünü; “konstrüksiyon”, “peyzaj mimarlığı proje hizmeti”, “peyzaj mimarisi faaliyetleri ve peyzaj konusunda mimari danışmanlık faaliyetleri”, “ekolojik tasarım”, “sert ve yumuşak peyzaj detaylandırması (hardscape)”, “su mimarlığı”, “turizm ve konut çevresi tasarımı” gibi hizmet tanımı arayışlarına kurucu olarak “NOTA TASARIM PEYZAJ MİMARLIĞI OFİSİ” çatısı altında devam etmektedir.


DEĞERLENDİRMELER

Henüz bu üye hakkında değerlendirme yapılmadı.
İlk değerlendirmeyi siz yapın.

Değerlendirme yapmak için üye girişi yapmalısınız.
Özel Ders İlanı Ara